fot. Daybreak Game Company

H1Z1 od teraz free to play

Fortnite, PUBG – kiedy musisz mierzyć się z rywalami takiego kalibru to twoje szanse na sukces nie są zbyt okazałe. Boleśnie przekonali się o tym twórcy H1Z1, którego popularność w ostatnich miesiącach drastycznie pikowała. W tych okolicznościach pozostawała więc tylko jedna możliwość, czyli przejście na model free to play.

Od wielu miesięcy różne portale branżowe informowały o stale spadającej popularności H1Z1. Gra, która jeszcze kilka miesięcy temu próbowała m.in. za pośrednictwem dedykowanej pro ligi budować esportową scenę, teraz popadała w coraz większe zapomnienie. Oczywiście jednym z powodów takiego stanu rzeczy była ogromna popularność Playerunknown’s Battlegrounds. Dlatego też aby konkurować z bardziej rozpoznawalnym krewniakiem deweloperzy postanowili udostępnić swój produkt za darmo.

Grę już teraz można całkowicie bezpłatnie pobrać ze Steam. Osoby, które swoje egzemplarze zakupiły wcześniej, otrzymają z kolei rekompensatę w postaci 10 skrzynek Victory oraz 10 tysięcy Czaszek. Na koniec warto wspomnieć, że przy okazji Daybreak Game Company zaimplementowało nowy tryb nazwany auto royale, który, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy przetrwania we wnętrzu samochodu. By to osiągnąć, gracze mogą korzystać z przeróżnych upgrade’ów, jednakże muszą stale kontrolować poziom paliwa oraz zdrowia.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close
fortnite

Fortnite pojawi się na urządzeniach mobilnych!

Epic Games przygotowało ogromną niespodziankę dla wszystkich fanów Fortnite Battle Royale. Amerykański deweloper ogłosił bowiem, że sygnowana przez ni...