fortnite
fot. Epic Games

Fortnite pojawi się na urządzeniach mobilnych!

Epic Games przygotowało ogromną niespodziankę dla wszystkich fanów Fortnite Battle Royale. Amerykański deweloper ogłosił bowiem, że sygnowana przez niego hitowa produkcja w najbliższym czasie pojawi się również na… urządzeniach mobilnych!

Jak zapewniają twórcy, wersja przenośnia Fortnite’a wyposażona będzie we wszystkie elementy, które uczyniły z podstawowej gry hit takiego kalibru. Ten sam gameplay, te same mapy, zawartość oraz tygodniowe aktualizacje – Epic zmierza zrobić wszystko, by posiadacze mobilnej edycji czuli pełne wsparcie. A na tym nie koniec, gdyż dzięki współpracy z Sony oraz usłudze Cross Play użytkownicy z iOS-a będą mogli rywalizować ramię z ramię z posiadaczami PlayStation 4, PC-tów oraz Maców.

Na ten moment zapowiedziano wersję na urządzenia Apple, jednakże twórcy nie wykluczają, że w przyszłości możliwość zagrania otrzymają także użytkownicy Androida. Wszyscy chętni mogą już od 12 marca zapisywać się na oficjalnej stronie produkcji. Następnie pozostanie tylko czekać na zaproszenie. Rozsyłane one będą seriami, także nie ma się co martwić, jeśli w pierwszej turze nie padnie na nas.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polki wśród uczestniczek żeńskiego turnieju na Copenhagen Games

Przed kilkunastoma dniami najlepsze żeńskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive mogliśmy oglądać w akcji podczas Intel Challenge Katowice 2018. J...