BEST IT Festival ponownie zagości na Politechnice Wrocławskiej

20 kwietnia na terenie Politechniki Wrocławskiej odbędzie się już dziewiąta edycja imprezy BEST Information Technology Festival. Oprócz tradycyjnych warsztatów i wykładów poświęconych informatyce organizatorzy przewidzieli także rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Na miejscu odbędą się półfinały i finały turniejów w obu dyscyplinach. Zapisy do zawodów są już zamknięte, a faza eliminacyjna odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia.

Poza samymi turniejami, które będzie można oglądać na żywo w wydzielonej do tego celu strefie, na BEST IT Festival będzie można wziąć udział w otwartych mini turniejach. Poza tym gościom zostanie udostępniona m.in. strefa gier planszowych, konsolowych czy retro, a do przetestowania przekazane zostaną urządzenia Virtual Reality. Dodatkowo, na dwa tygodnie przed startem właściwego wydarzenia, odbędzie się Hackathon, w którym mogą wziąć udział miłośnicy zmagań programistycznych.

Szczegółowe informacje o tegorocznym BEST IT Festival można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi musi obejść się smakiem, GODSENT pozostaje w lidzie ECS

Po długiej walce GODSENT utrzymało się jednak w Esports Championship Series. Szwedzka formacja, która w poprzednim sezonie rozgrywek zajęła ostatnie m...