fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Graczom SEAL wygasły umowy z organizacją. p1jo odchodzi ze składu

Ciekawe informacje płyną do nas z obozu SEAL Esports. Kilku graczy należącej do Piotra „Rito” Machały organizacji ogłosiło właśnie, że ich umowy z zespołem właśnie wygasły. Jakby tego było mało, ze składem pożegnał się jego ostatni nabytek, Piotr „p1jo” Blok.

SEAL narodziło się we wrześniu ubiegłego roku, przejmując ekipę znaną dotychczas jako attackiereN. Na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy zawodnicy zaliczyli kilka wzlotów i upadków, ale ostatnio szło im całkiem nieźle. Efektem tego były triumfy na Ecenter Copernicup 2018 w Toruniu oraz Malta Esport Masters 2018 w Poznaniu. Teraz czwórka pozostałych zawodników rozpatrywać będzie dostępne opcje, chociaż nie wykluczają oni jednoznacznie przedłużenia współpracy z dotychczasowym pracodawcą.

Okolicznościowe posty opublikowali również Piotr „peet” Ćwikliński oraz menadżer drużyny Łukasz „PRAWUs” Ganczewski. Oni również dość enigmatycznie zapowiadają, że „już niedługo będzie się działo”. Na ten moment trudno jednoznacznie określić o co może chodzić i wszystkim nam pozostaje czekać na więcej informacji, które powinniśmy otrzymać już niebawem.

Ostatni skład SEAL Esports prezentował się następująco:

  • Piotr „peet” Ćwikliński
  • Michał „crank” Krystyniak
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic liderem, Splyce z miejscem w play-offach. Ośmy tydzień EU LCS za nami

Wczoraj zakończyła się ósma, przedostatnia już runda zmagań fazy zasadniczej EU LCS 2018 Spring Split. Choć pewna część niewiadomych dotyczących ostat...