ROOM FACTORY

Rosjanie z ROOM FACTORY dołączają do nowej drużyny

Większość zawodników ROOM FACTORY, którzy brali udział w niedawnym Six Inivtational w Montrealu, znalazła nowego pracodawcę. Swój skład w Rainbow Six: Siege ogłosiła organizacja forZe, która przyjęła trójkę uczestników mistrzostw świata i uzupełniła zespół o kolejnych dwóch graczy.

Z dawnego ROOM FACTORY odszedł jedyny gracz spoza Rosji, Szwed REDGROOVE, który obecnie gra w barwach Digital Chaos. Z zespołem pożegnał się także PWN3F. Pozostała trójka, czyli ShepparD (kapitan), Shockwave oraz JoyStiCK weszli w skład forZe. Uzupełniają ich foJiG oraz Estończyk karzheka, który wcześniej grał dla polskiego Invicta Gaming.

Drużyna forZe bierze obecnie udział w Challenger League. W poprzednim sezonie rosyjsko-szwedzki zespół znalazł się o krok od awansu do najwyższej kategorii, Pro League. Już w kwietniu odświeżony skład otrzyma kolejną szansę na znalezienie się w gronie najlepszych ośmiu zespołów w Europie, a na ich drodze stanie m.in. polska Patokalipsa.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie tylko AGO na WESG; Polacy rozpoczynają występ w Chinach

Tegoroczne finały World Electronic Sports Games obejmują nie tylko Counter-Strike: Global Offensive, ale także trzy inne gry: Dota 2, Hearthstone i St...