fot. EPICENTER

TaZ, MINISE i reatz – Kinguin oficjalnie potwierdza skład na ESEA MDL

Włodarze Teamu Kinguin wreszcie przemówili. Polska organizacja oficjalnie potwierdziła, że do jej składu zgłoszonego na rozgrywki ESEA Mountain Dew League dołączyło trzech nowych zawodników – Wiktor „TaZ” Wojtas, Jacek „MINISE” Jeziak oraz Paweł „reatz” Jańczak.

Wiadomość ta pojawiła się prawdopodobnie w związku z dzisiejszymi postami opublikowanymi przez Romana Dvoryankina z Virtus.pro oraz Piotra „neqsa” Lipskiego z PRIDE. Obaj działacze publicznie poinformowali, iż prowadzą z Kinguin rozmowy na temat transferów poszczególnych graczy, wobec czego samej organizacji nie pozostało nic innego, jak potwierdzenie tych doniesień.

Najważniejszą rzeczą jest oczywiście pojawienie się w drużynie TaZa, który miesiąc temu został odsunięty od składu Virtus.pro. Jeden z członków legendarnej Złotej Piątki wniesie do ekipy ogromny bagaż doświadczeń i po wielu latach przerwy powróci na polską scenę CS-a. Okazję do swoistego comebacku będzie miał również MINISE, który w przeszłości reprezentował już barwy Kinguin.

Skład Teamu Kinguin w ESEA MDL prezentuje się w związku z tym następująco:

  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Paweł „reatz” Jańczak
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ROOM FACTORY

Rosjanie z ROOM FACTORY dołączają do nowej drużyny

Większość zawodników ROOM FACTORY, którzy brali udział w niedawnym Six Inivtational w Montrealu, znalazła nowego pracodawcę. Swój skład w Rainbow Six:...