fot. ESL/Helena Kristiansson

AGO, Codewise i Virtus.pro powalczą o awans na IEM Sydney 2018

Trzy polskie ekipy, AGO Esports, Codewise Unicorns oraz Virtus.pro, znalazły się wśród zespołów, które wezmą udział w GG:Origi. Sama nazwa imprezy może mało komu cokolwiek mówić, ale wartym odnotowania jest fakt, iż w jej puli nagród znalazło się m.in. miejsce na Intel Extreme Masters Sydney 2018.

Zawody te to efekt kooperacji UCC i GG.BET, czyli firm, które mają już pewne doświadczenie w organizowaniu zmagań online. Tym razem w sygnowanym przez nie turnieju udział weźmie w sumie dwadzieścia formacji, z których dziewiętnaście otrzyma bezpośrednie zaproszenia. Ostatni slot przypadnie natomiast zwycięzcy otwartych eliminacji. Zapisy do nich prowadzone są pod tym adresem.

Poza drużynami z Polski o wyjazd do Australii walczyć będą również m.in. Sprout Esports z Pawłem „innocentem” Mockiem w składzie czy też ćwierćfinaliści ostatniego Majora z Quantum Bellator Fire. Wartym uwagi jest fakt, iż walkę o bilet do Sydney podejmą także Brazylijczycy z Não Tem Como. Byli gracze 100 Thieves w najbliższym czasie przebywać będą na bootcampie w Niemczech i właśnie stamtąd rozgrywać będą swoje mecze.

Na ten moment pewne udziału mogą być następujące zespoły:

Faza pucharowa
Gambit Esports HellRaisers Heroic Virtus.pro
Faza grupowa
AGO Esports ALTERNATE aTTaX AVANGAR BIG
Codewise Unicorns Elements Pro Gaming Team EnVyUs Epsilon eSports
GODSENT Não Tem Como Quantum Bellator Fire Space Soldiers
Sprout Esports Windigo Gaming

GG:Origi rozpocznie się od fazy grupowej, w której zastosowana zostanie drabinka podwójnej eliminacji. Ostatecznie awans do play-offów uzyskają tylko zwycięzcy poszczególnych grup. Dołączą one do czterech wyżej rozstawionych formacji, wśród których znajdzie się także Virtus.pro. Ostatecznie awans na IEM Sydney 2018 uzyska tylko triumfator wielkiego finału.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w Vitality, organizacja przejmuje skład Supremacy

Na kilka dni przed startem kolejnego sezonu Pro League do sporych przetasowań doszło w Teamie Vitality. Francuska organizacja rozstała się bowiem ze s...