fot. Supremacy

Zmiany w Vitality, organizacja przejmuje skład Supremacy

Na kilka dni przed startem kolejnego sezonu Pro League do sporych przetasowań doszło w Teamie Vitality. Francuska organizacja rozstała się bowiem ze swoim dotychczasowym składem, który niemal w całości przeniósł się do Mock-it Esports. Natura nie znosi jednak próżni – działacze znad Sekwany znaleźli już następców swoich dotychczasowych reprezentantów.

Do ekipy zawitali bowiem zawodnicy, którzy dotychczas występowali w barwach Supremacy. Zespół Floriana „ZephiRa” Perrota prezentował się ostatnio ze zmiennym szczęściem, chociaż podczas niedawnego Six Invitational 2018 udało mu się dotrzeć do ćwierćfinału. Na tej samej imprezie poprzedni już gracze Vitality odpadli w fazie grupowej po dwóch przegranych z rzędu meczach.

Możliwość dołączenia do Teamu Vitality to dla nas powód do dumy, dla mnie zaś ogromnym honorem jest powierzenie mi roli kapitana – przyznał ZephiR w oświadczeniu. – Okazja ta pozwoli nam dotrzeć wreszcie do sfery profesjonalizmu, do której dążyliśmy. Nie przyjmujcie tej zmiany barw ze smutkiem, podejdźcie do niej raczej jak do ewolucji, dzięki której osiągniemy postawione sobie cele. Mam nadzieję, że tak jak zawsze będziecie z nami w stu procentach. Wobec czekających nas wielkich wyzwań ten nowy start wiele dla nas znaczy. Jestem pewny, że tak jak zawsze damy z siebie wszystko. Czas zdobywać tytuły! Strona tej księgi się przewróciła, ale historia trwa nadal –  zakończył.

Nowy skład Teamu Vitality prezentuje się następująco:

  • Bastien „BiBoo” Dulac
  • Adrien „RaFaLe” Rutik
  • Florian „ZephiR” Perrot
  • Martin „Spark” Eberhard
  • Loïc „BriD” Chongthep
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WESG: AGO wygrywa dwa grupowe mecze

AGO Esports póki co dominuje w swojej grupie na światowych finałach World Electronic Sports Games 2017. Nasi rodacy mają za sobą dwa mecze, ze Swole P...