fot. ELS/Helena Kristiansson

mousesports i FaZe zainaugurują trzeci tydzień ESL Pro League

Niespełna tydzień po zakończeniu drugiej serii spotkań europejska dywizja ESL Pro League powraca do nas z serią trzecią. I chociaż w jej trakcie nie zobaczymy przebywającego obecnie w Chinach AGO Esports, to i tak czeka na nas kilka potencjalnych hitów.

Zmagania zainaugurują reprezentanci mousesports i FaZe Clanu, którzy po pierwszych spotkaniach mają raczej dość mieszane uczucia. Obie ekipy nie rozpoczęły najlepiej sezonu siódmego i już teraz mają kilka punktów straty do liderującego Natus Vincere. Tak czy inaczej, ciekawie zapowiadają się z kolei małe duńskie deby, czyli pojedynek Heroic oraz North. Zagadką pozostaje natomiast postawa G2 Esports, które dotychczas nie punktuje najlepiej, a ponadto w meczu z Astralis zmuszone będzie wystąpić z odsuniętym od składu Richardem „shoxem” Papillonem. Na nieszczęście Francuzów ich nowy nabytek, Oscar „mixwell” Cañellas, wyjechał na światowe finały WESG 2017.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 marca
17:00 mousesports vs FaZe Clan Mirage
18:05 FaZe Clan vs mousesports Inferno
19:15 Heroic vs North Nuke
20:20 North vs Heroic Inferno
21:30 Astralis vs G2 Esports Mirage
22:35 G2 Esports vs Astralis Inferno

Spotkania wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji siódmego sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO, Codewise i Virtus.pro powalczą o awans na IEM Sydney 2018

Trzy polskie ekipy, AGO Esports, Codewise Unicorns oraz Virtus.pro, znalazły się wśród zespołów, które wezmą udział w GG:Origi. Sama nazwa imprezy moż...