fot. ESL/Helena Kristiansson

WESG: AGO wygrywa dwa grupowe mecze

AGO Esports póki co dominuje w swojej grupie na światowych finałach World Electronic Sports Games 2017. Nasi rodacy mają za sobą dwa mecze, ze Swole Patrol i B.O.O.T-d[S], i oba pewnie wygrali.

Amerykańska formacja, której reprezentantem jest m.in. Ryan „freakzoid” Abadir, była pierwszą przeszkodą na drodze AGO do kolejnego etapu. Spotkanie odbywało się na Cache’u, a nasi rodacy rozpoczęli je po stronie broniącej. W defensywie radzili sobie tak dobrze, że na półmetku prowadzili aż 14:1! Po Swole Patrol trudno było się spodziewać comebacku i ostatecznie do niego nie doszło, a AGO zwyciężyło 16:5.

W drugiej kolejce Dominik „GruBy” Świderski i jego kompani stanęli w szranki z B.O.O.T-d[S]. AGO i tym razem dobrze zaprezentowało się w obronie, dzięki czemu pierwszą połówkę kończyło wynikiem 10:5. Druga część Mirage’a zaczęła się od wygranej przez Polaków pistoletówki i wydawało się, że ich zwycięstwo nadejdzie bardzo szybko. Na to przyszło nam jednak poczekać nieco dłużej, gdyż Singapurczycy postraszyli jeszcze biało-czerwonych. Finalnie AGO zwyciężyło 16:10.

AGO Esports został już tylko jeden mecz grupowy w pierwszej fazie WESG 2017. Planowo o godzinie 10:00 nasi rodacy podejmą podopiecznych GODSENT.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze STS przed WESG: AGO wygra swoją grupę

Turniej CS:GO ze spektakularną, liczoną w dolarach, półtoramilionową pulą nagród, startuje już za kilka godzin. W tegorocznych finałach WESG udział bi...