fot. Blizzard

DANYE i spółka wygrywają. Pierwsze punkty zespołu Polaka w Contenders

Za Bazooka Puppiez inauguracyjny mecz w pierwszej w tym roku edycji Overwatch Contenders. Zespół, w którym na co dzień występuje Karol „DANYE” Szcześniak, potrzebował aż pięciu map by pokonać Mosaic eSports i tym samym wpisać na swoje konto pierwsze w tym sezonie punkty.

Mosaic eSports 2 : 3 Bazooka Puppiez

(Overwatch Contenders 2018)
0 Ilios 2
2 Numbani 1
2 Hanamura 1
2 Dorado 3
1 Oaza 2

Początkowo nie zapowiadało się na tak trudną przeprawę. Na pierwszej mapie bowiem Puppiez nie dali Mosaic większych szans, przejmując oba punkty na Ilios. Problemy zaczęły się dopiero później. Zarówno na Numbani, jak i na Hanamurze gra zrobiła się naprawdę wyrównana, ale koniec końców szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili podopieczni Tiago „mowzassy” Rodriguesa. Przebudzenie DANYEGO i spółki nastąpiło dopiero na Dorado, chociaż i tam nie było wcale łatwo. Tak czy inaczej, do ostatecznego rozstrzygnięcia tego starcia potrzebna była mapa piąta, czyli Oaza. Koniec końców zwycięstwo wpadło na konto Bazooka Puppiez, chociaż ich rywale do samego końca mieli jeszcze nadzieje na korzystne dla siebie rozstrzygnięcie.

W grupie B rozegrane zostały także dwa inne mecze – Copenhagen Flames doszczętnie rozgromiło 4:0 Young and Beautiful, zaś Eagle Gaming stoczyło ciężki bój z CIS Hope, z którą to drużyną Puppies zmierzą się już w najbliższą niedzielę.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MICHU Virtus.pro IEM Katowice 2018

Virtus.pro zaczyna walkę w ECS Season 5, kolejny mecz PRIDE w ESEA MDL

Już dziś staruje Esports Championship Series Season 5, w którym dane nam będzie oglądać polskiego przedstawiciela w postaci Virtus.pro. Filip "NEO" Ku...