fot. DreamHack/Adela Sznajder

hooch wspomoże Rosję na światowych finałach WESG 2017

Kibice rosyjskiej reprezentacji, która miała zostać wystawiona na światowe finały WESG 2017, mogą poczuć się uspokojeni. Okazało się bowiem, że Dmitry „hooch” Bogdanov ostatecznie wspomoże ekipę z Europy Wschodniej na azjatyckiej imprezie.

Przypomnijmy, że początkowo w Teamie Russia wystąpić miał Egor „flamie” Vasilyev. Nieoczekiwanie jednak zawodnik Natus Vincere na kilka dni przed starem zawodów postanowił zrezygnować z wyjazdu do Azji z powodu „problemów osobistych”. Tym samym pozostawił on resztę swoich kolegów z drużyny w bardzo trudnej sytuacji, gdyż w przypadku niemożności znalezienia zastępstwa musieliby oni ostatecznie wycofać się z turnieju.

W tych okolicznościach ratunkiem miał okazać się hooch, który początkowo miał pełnić rolę trenera zespołu, ale koniec końców postanowił z niej zrezygnować. Gdy jednak jego rodacy wezwali go na pomoc, 31-latek rozpoczął starania o wizę uprawniającą go do wjazdu na terytorium Chin. Teraz wiemy już, że gracz EPG dopełnił wszystkich formalności i już jutro w godzinach porannych zagra w spotkaniu z SK Gaming.

Wzwiązku z tym skład Teamu Russia na WESG 2017 będzie prezentować się następująco:

  • Denis „electronic” Sharipov
  • Denis „seized” Kostin
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Mihail „Dosia” Stolyarov
  • Dmitry „hooch” Bogdanov
  • Vadim”MSE” Zimin – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SteelSeries przedstawia serię słuchawek Arctis Pro – pierwszy na świecie gamingowy system audio Hi-Fi z certyfikatem Hi-Res

Za sprawą potężnego rozwoju kart graficznych i monitorów/ekranów, strefa wizualna gier olśniewa i zachwyca swoim pięknem, dopracowaniem detali. Z kole...