fot. ESL/Helena Kristiansson

Renegades jedzie na IEM Sydney 2018

Organizatorzy Intel Extreme Master Sydney 2018 przedstawili nam kolejną zaproszoną przez siebie drużynę. Tym razem zaskoczenia nie było – szansę startu na australijskiej imprezie otrzymali reprezentanci gospodarzy z Renegades.

W ostatnich tygodniach ekipa z Antypodów miała okazję zaprezentować się podczas StarLadder i-League StarSeries Season 4 oraz na IEM Katowice 2018. Przy wsparciu pozyskanego wcześniej Joakima „jkaema” Myrbostada zespół dotarł do play-offów kijowskiego turnieju, jednak w Katowicach nie było już tak dobrze, a drużyna odpadła już w fazie grupowej.

Wcześniej poza Renegades bilety do Sydney otrzymały również SK Gaming oraz FaZe Clan. Samo Intel Extreme Masters Sydney 2018 rozegrane zostanie między 1 a 6 maja w Qudos Bank Arena w Sydney. Łączna pula nagród osiągnie kwotę 200 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca zgarnie połowę tej sumy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

hooch wspomoże Rosję na światowych finałach WESG 2017

Kibice rosyjskiej reprezentacji, która miała zostać wystawiona na światowe finały WESG 2017, mogą poczuć się uspokojeni. Okazało się bowiem, że Dmitry...