Innocent Sprout PPC
fot. ESL/Adela Sznajder

Sprout ostatnią ekipą zaproszoną na Copenhagen Games 2018

Do startu Copenhagen Games 2018 pozostały już tylko dwa tygodnie. Z tej okazji organizatorzy  imprezy ogłosili czwartą i jednocześnie ostatnią ekipę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do Danii. Wybór padł na Sprout Esports Pawła „innocenta” Mocka.

Ekipa Polaka od pewnego czasu radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Po nieudanym występie na ELEAGUE Major Boston 2018 w składzie doszło do drobnej roszady, w wyniku której do drużyny trafił Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen. Jak na razie nie okazał się on jednak lekiem na problemy podopiecznych niemieckiej organizacji. Bezskutecznie starała się ona bowiem o awans na IEM Katowice 2018 oraz do ECS Season 5, zaś pod koniec lutego przy okazji Play2Live Cryptomasters odpadła już w pierwszej rundzie fazy play-off.

Na ten moment pewne udziału w zawodach mogą być następujące drużyny:

Heroic North Quantum Bellator Fire Sprout Esports

W sumie w Copenhagen Games 2018 udział weźmie osiem zespołów, z czego pozostała czwórka zostanie wyłoniona na drodze eliminacji. Same zawody odbędą się między 28 marca a 1 kwietnia w Kopenhadze, zaś ich łączna pula nagród osiągnie sumę 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski puchar

Kinguin zagra z PACT w meczu inaugurującym 16. sezon ESL MP w CS:GO!

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, jak prezentował się będzie harmonogram 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, natomiast dziś m...