fot. ELEAGUE

Dziś debiut nowego składu Kinguin. Pracowita środa przed Virtus.pro

Środowy wieczór przyniesie nam debiut nowego składu Teamu Kinguin, którego powstanie zostało oficjalnie ogłoszone zaledwie kilka dni temu. Kilkukrotnie zobaczymy dziś w akcji również reprezentantów Virtus.pro.

Przed Wiktorem „TaZem” Wojtasem i jego nowymi kolegami z Kinguin dwa spotkania w ESEA Mountain Dew League. Polska formacja, która dotychczas rozegrała zaledwie dwa mecze, zmierzy się dziś z Asterion oraz Property, czyli obecnie najsłabszą drużyną w lidze. Jednocześnie dla kibiców będzie to pierwsza okazja, by móc ujrzeć Jacka „MINISE’A” Jeziaka, Pawła „reatza” Jańczaka oraz wspomnianego już TaZa w barwach TK.

Jeśli zaś chodzi o Virtus.pro, wczoraj podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego wygrali tylko jedno z czterech spotkań w ECS Season 5. W środę będą mieli okazję poprawić swój bilans, gdyż czeka ich pojedynek z ćwierćfinalistami Intel Extreme Masters Katowice 2018 z Ninjas in Pyjamas. Ponadto VP także powalczy o kolejne punkty w ESEA MDL w starciach z Unity i ALTERNATE aTTaX.

Wszystkie dzisiejsze spotkania Polaków w ESEA Premier Season 27 zobaczycie w ESL.TV Polska. Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

14 marca
17:00 Unity vs Virtus.pro BO1 transmisja
18:00 ALTERNATE aTTaX vs Virtus.pro BO1 transmisja
19:00 Property vs Team Kinguin BO1 transmisja
19:00 Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro BO1 transmisja
20:00 Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas BO1 transmisja
21:00 Asterion vs Team Kinguin BO1 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports i FaZe powalczą dziś o fotel lidera ESL Pro League Season 7

Trwa trzecia seria spotkań ESL Pro League Season 7. Dziś szansę na wskoczenie na fotel lidera mają zarówno mousesports, jak i FaZe Clan. O wiele bliże...