fot. ESL/Helena Kristiansson

SK odpada z WESG. FalleN: Staramy się, ale wyniki są nie do zaakceptowania

SK Gaming odpada z World Electronic Sports Games 2017 już po pierwszym etapie! Brazylijska formacja uchodziła za jednego z głównych faworytów do wygrania całego turnieju, a tymczasem została pokonana przez BIG oraz Team Russia, tracąc tym samym szanse na awans.

Zespół Gabriela „FalleNa” Toledo zmagania w Haikou zaczął od starcia z zawodnikami z Rosji. Ci, ku zaskoczeniu wielu, okazali się silniejsi od Brazylijczyków na Overpassie i wpisali na swoje konto trzy punkty. W drugiej rundzie spotkań grupowych SK zagrało natomiast z BIG. Niemcy także wysoko zawiesili poprzeczkę graczom z Ameryki Południowej, co zaowocowało ich zwycięstwem na Trainie. Jedynym zwycięstwem SK w pierwszej fazie grupowej WESG było to nad NEW4, które… wycofało się z zawodów i oddało walkowera.

Lista dotychczasowych rezultatów grupy D prezentuje się następująco:

14 marca

Grupa D

04:00 SK Gaming 10:16 Russia Overpass
04:00 BIG 1:0 NEW4 w/o
07:00 SK Gaming 11:16 BIG Train
07:00 Russia 1:0 NEW4 w/o
10:00 SK Gaming 1:0 NEW4 w/o

Słaby występ SK na światowych finałach WESG 2017 skomentował już lider zespołu, FalleN, który na Twitterze opublikował następujący wpis:

Aktualne informacje na temat światowych finałów WESG 2017 w CS:GO możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś debiut nowego składu Kinguin. Pracowita środa przed Virtus.pro

Środowy wieczór przyniesie nam debiut nowego składu Teamu Kinguin, którego powstanie zostało oficjalnie ogłoszone zaledwie kilka dni temu. Kilkukrotni...