Havoc i topguN powracają. Byli gracze Vox Eminor w Athletico

Po dwóch latach przerwy Luke „Havoc” Paton oraz Azad „topguN” Orami powracają na zawodową scenę Counter-Strike’a. Znana z czasów gry dla Vox Eminor dwójka postanowiła stanąć na czele nowego składu Athletico.

Obaj Australijczycy wywodzą się jeszcze z czasów CS: Source, ale i po premierze wersji Global Offensive zdołali zaznaczyć swoją obecność. Między 2014 a 2015 w barwach Vox Eminor wystąpili nawet na kilku Majorach. Mimo to w 2016 roku Paton oraz Orami zniknęli z radarów i dopiero teraz, po wielu miesiącach, zdecydowali się na powrót. Pod banderą Athletico będą oni sprawować pieczę nad trójką utalentowanych graczy, którzy wraz z nimi trafili właśnie do drużyny.

Naturalnie minie trochę czasu nim ten eksperymentalny skład z trójką zdolnych zawodników poniżej 19. roku życia zdoła się zgrać, zaś powracający mistrzowie, Havoc i topguN, znowu zaczną prezentować zadowalającą formę – przyznał trener Athletico, Peter „PeetyG” Souvlis. – Niemniej zespół ten nie mógł trafić na lepszy okres, gdyż obecnie wiele lig znajduje się w połowie sezonu, co da drużynie odpowiednią ilość czasu, by należycie przygotować się przed poważniejszymi wyzwaniami. Jestem niezwykle podekscytowany, zaś znając Luke’a i Azada czeka nas sporo radości – zakończył.

Nowy skład Athletico prezentuje się następująco:

  • Luke „Havoc” Paton
  • Azad „topguN” Orami
  • Jireh „J1rah” Youakim
  • Isaac „Prodigy” Dahlan
  • Tim „Tim1” Foy-Miller
  • Peter „PeetyG” Souvlis – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

seized: To nie powinno tak wyglądać, ale mimo to rozumiem zachowanie flamiego

Team Russia w całkiem niezłym stylu rozpoczął zmagania w ramach światowych finałach WESG 2017. Zespół ze wschodu Europy niespodziewanie pokonał fawory...