fot. ESL/Ravi Lakhani

roca rozstaje się ze Splyce, reltuC następcą?

Daniel „roca” Gustaferri nie jest już zawodnikiem Splyce. 22-latek reprezentował barwy północnoamerykańskiej organizacji przez ostatni rok, ale teraz jego czas w drużynie dobiegł końca. Oficjalnie nie podano przyczyny takiej decyzji, ale nieoficjalnie mówi się o fiasku rozmów dotyczących przedłużenia umowy Amerykanina.

W trakcie swojej kariery roca występował pod banderą takich ekip, jak m.in. Tempo Storm, compLexity Gaming czy też Echo Fox. Od marca ubiegłego roku związany był jednak ze Splyce, wraz z którym wywalczył awans od ESL Pro League. Z zespołem tym dwukrotnie miał też okazję pojawić się na lanie – miało to miejsce przy okazji ROG Masters 2017 oraz ESEA Season 24 Global Challenge. W tym drugim wypadku on i jego koledzy dotarli aż do półfinału.

Niemniej jak podaje serwis Dust2.us, kontrakt amerykańskiego riflera dobiegł końca, zaś rozmowy na temat kontynuowania współpracy utkwiły w martwym punkcie. Co ciekawe, według plotek następcą Gustaferriego ma zostać znany z Counter Logic Gaming Stephen „reltuC” Cutler, który od kilku tygodni występuje w Ronin Esports. Jednakże podczas startującego dziś iBUYPOWER Invitational Spring 2018 drużynę w roli zmiennika wspomoże były gracz CLG Academy, Alex „aproto” Protopapas.

Jeśli powyższe informacje się potwierdzą, skład Splyce będzie prezentować się następująco:

  • Taylor „Drone” Johnson
  • Kory „SEMPHIS” Friesen
  • David „DAVEY” Stafford
  • Zack „XotiC” Elshani
  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

sergej i Aleksib dołączą do allu w ENCE?

Kilka dni temu informowaliśmy o powrocie Aleksiego „allu” Jalliego do ENCE eSports. Początkowo nie było jasne kto wraz z doświadczonym Finem stworzy n...