fot. ESL/Adela Sznajder

jrz dołącza do kamila w walce o angaż we Fnatic Academy

Do grona uczestników 2. sezonu GAMERZ dołączył drugi polski zawodnik. Tym razem o angaż we Fnatic Academy powalczy Mateusz „jrz” Jarosz z tomorrow.gg. 24-latek dołączy do Kamila „kamila” Kamińskiego, który częścią projektu stał się nieco ponad tydzień temu.

Jarosz zajmie miejsce Hannesa „hnsa” Johanssona, który po ostatniej porażce drużyny Blue został usunięty z programu. Oznacza, że jrz dołączy do składu dowodzonego od pewnego czasu właśnie przez kamila. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że szkoleniowcem obu graczy znad Wisły jest legenda szwedzkiej sceny Counter-Strike’a, Abdisamad „SpawN” Mohamed.

GAMERZ to esportowe reality show, które ma na celu zaprezentować szerszej publiczności utalentowanych zawodników CS:GO. Wszyscy kandydaci w trakcie trwania projektu rywalizują ze sobą, zaś zwieńczeniem tych zmagań jest pojedynek dwóch drużyn – jedną z nich dowodzić będzie wspomniany SpawN, drugą zaś Jonatan „Devilwalk” Lundberg. A jest o co walczyć, gdyż zwycięzcy zapewnią sobie kontrakty z Fnatic Academy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Udany powrót TaZa do ESL Mistrzostw Polski. Kinguin lepsze od PACT

16. sezon ESL Mistrzostw Polski rozpoczęliśmy spotkaniem pomiędzy odnowionym Teamem Kinguin a PACT. Drużyny zdecydowały, że dwukrotnie zobaczymy dziś...