fot. Blizzard

Overwatch Contenders: Drużyna Polaka rozgromiona przez CIS Hope

Tym razem Bazooka Puppiez bez punktów. Zespół Karola „DANYEGO” Szcześniaka w swoim drugim meczu w europejskiej dywizji Overwatch Contenders 2018 kompletnie nie poradził sobie z CIS Hope, uznając wyższość wschodnioeuropejskiego miksu wynikiem aż 0:4!

Bazooka Puppiez 0 : 4 CIS Hope

(Overwatch Contenders 2018)
0 Nepal 2
2 Numbani 3
1 Hanamura 2
2 Dorado 3

Już starcie na Nepalu zwiastowało, że Polaka i jego kolegów czekać mogą spore kłopoty. Puppiez nie byli w stanie zdobyć tam choćby jednego punktu, czym już na starcie skomplikowali swoją sytuację. Kolejne potyczki tylko zwiększały frustrację podopiecznych Andreya „FrAgOna” Katza. Niezależnie od typu mapy, DANYE i spółka mieli spory problem z postawieniem kropki nad i, co w ostatecznym rozrachunku się na nich zemściło. Na Numbani przejęli ładunek, ale nie doprowadzili go do końca. Na Dorado payload także nie dotarł do mety, zaś w międzyczasie była jeszcze Hanamura, gdzie BP zdobyli tylko pierwszy punkt kontrolny. Takich problemów nie miał zespół z regionu Wspólnoty Niepodległych Państw. Andrei „uNFixed” Leonov i spółka sprawnie radzili sobie z napieraniem na swoich rywali, dzięki czemu koniec końców to oni mogli świętować zwycięstwo w przytłaczającym stosunku 0:4.

W grupie B rozegrane zostały także dwa inne mecze – Eagle Gaming zanotowało drugą wygraną, triumfując tym razem 3:1 nad Copenhagen Flames. Z kolei Young and Beautiful tym samym wynikiem poradziło sobie z Mosaic eSports. Kolejny mecz Bazooka Puppiez już 29 marca – wówczas Szcześniak z ekipą zmierzą się z wspomnianym wcześniej Copenhagen Flames.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG triumfuje w iBUYPOWER Invitational Spring 2018

Wiosenna odsłona internetowych zmagań spod szyldu iBUYPOWER Invitational za nami! W internetowym turnieju dla zespołów z Ameryki Północnej najlepsi ok...