fot. ESL

x-kom i tomorrow.gg zaczynają walkę w 16. sezonie ESL MP w CS:GO

Poniedziałkowy wieczór przyniesie nam kolejne spotkania rozegrane w ramach 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Tym razem naprzeciwko siebie stanie dwóch beniaminków, dla których obecna edycja rozgrywek jest dopiero pierwszą w ich krótkiej historii.

x-kom team vs tomorrow.gg
19:00 (2xBO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Karol „tecek” Kapczyński Maciej „destroj” Deorocki
Michał „SOON” Wójcicki Wiktor „mynio” Kruk
Krzysztof „stark” Lewandrowski Szymon „JaKu” Maciąg
Krzysztof „Goofy” Górski Piotr „p1jo” Blok
Patryk „ponczek” Wites Kacper „Killkapi” Wierzewski

Zdecydowanymi faworytami dzisiejszego pojedynku wydają się być reprezentanci x-kom temu. To ich skład wykazuje się większą stabilnością, osiąga lepsze wyniki, a ponadto niedawno zyskał potężne wsparcie w postaci możnego sponsora. Spojrzymy z kolei jak to wygląda w tomorrow.gg – po ogromnym sukcesie, jakim był awans do finału Pucharu Polski Cybersport, podległa organizacji drużyna niemalże się rozpadła. Jakby tego było mało, włodarze bardzo długo nie potrafili zapełnić zwolnionych miejsc, a gdy wreszcie tego dokonali, okazało się, że była to tylko krótkoterminowa inwestycja. Pozyskanych niedawno Sebastiana „NEEXA” Treli i Patryka „Patitka” Fabrowskiego już w zespole nie ma, zaś Mateusz „jrz” Jarosz wyjechał do Szwecji, by tam walczyć o angaż we Fnatic Academy. Wobec tego ekipa wystąpi dziś w praktycznie miksowym składzie, a w takich okolicznościach trudno o korzystny rezultat.

Transmisja z meczu pomiędzy x-kom teamem a tomorrow.gg dostępna będzie w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl. Powięcej informacji na temat 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Meteos

100 Thieves rzutem na taśmę odbiera fotel lidera NA LCS z rąk Echo Fox

Jeżeli którykolwiek miłośnik rozgrywek zza wielkiej wody narzekał na brak emocji, to minionej nocy z pewnością nie miał na co się skarżyć. Wszystko dl...