fot. ESL/Kelly Kline

Czwarty tydzień europejskiej dywizji ESL Pro League Season 7 na start

Po kilku dniach przerwy czekają nas kolejne emocje związane z europejską dywizją ESL Pro League Season 7. Już pierwszego dnia pracowity okres będzie miało Heroic, które rozegra w sumie aż cztery spotkania.

Pierwszym rywalem skandynawskiej formacji będzie Ninjas in Pyjamas, które dzięki niedawnym zwycięstwom nad G2 Esports odbiło się wreszcie od dolnych rejonów tabeli i pnie się w górę. Należy pamiętać, że obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty, także pojedynek powinien być zacięty. A to nie wszystko, bo kilka godzin później Ruben „RUBINO” Villarroel wraz z kolegami podejmą wspomniane już G2, które obecnie zajmuje dopiero dziewiąte miejsce.

W tzw. międzyczasie na serwerze pojawią się także reprezentanci Astralis i HellRaisers. Duńczycy przystąpią do tego starcia z pozycji wicelidera i jeśli dziś zgarną całą pulę, to wyprzedzą zajmujące pierwsze miejsce mousesports. Niemniej także HellRaisers potrzebuje kolejnych oczek niczym tlenu. Podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova mieli ambicje, by w tym sezonie włączyć się do rywalizacji o play-offy, a tymczasem na razie bliżej im do walki o utrzymanie.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 marca
17:00 Heroic vs Ninjas in Pyjamas Inferno
18:05 Ninjas in Pyjamas vs Heroic Train
19:15 Astralis vs HellRaisers Overpass
20:20 HellRaisers vs Astralis Mirage
21:30 Heroic vs G2 Esports Inferno
22:35 G2 Esports vs Heroic Overpass

Spotkania wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji siódmego sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Ascent Celaver

Łatwe zwycięstwo Ascent na początek 16. sezonu ESL MP

Zakończyło się drugie spotkanie w ramach 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Po dość łatwiej przeprawie pierwsze punkty w rankingu z...