Kikis

Kolejne mecze ESL MP w LoL-a już dzisiaj! Zagrają między innymi Szata Maga i TSM

Przed nami kolejny dzień zmagań 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wczoraj nie zawiedli faworyci poszczególnych spotkań. Po pierwsze punkty sięgnęły Illuminar Gaming oraz Team Ascent. Dzisiaj czekają nas kolejne mecze w ramach ESL MP, gdzie wskazanie faworyta również nie wydaje się problematyczne. „Nie wydaje się” to jednak nie to samo, co „nie jest”.

O godzinie 19:00 Szata Maga stanie w szranki z ProXima Gaming. Tutaj zdecydowanym pretendentem do zwycięstwa jest formacja Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Nawet mimo porażki z Illuminar Gaming w półfinale Pucharu Polski Cybersport SM wciąż należy do czołówki polskiej sceny LoL-a i najprawdopodobniej udowodni to w dzisiejszym debiucie w ESL MP.

Problemy ze wskazaniem faworyta pojawiają się w drugim zaplanowanym na dziś starciu. Teoretycznie większe szanse na zwycięstwo ma polski TSM, czyli Team Same Mordeczki. Teoretycznie, bowiem mając w pamięci starcie zespołu Marcina „Unknowna” Kubickiego z siostrzaną formacją Delusion Teamu Black, czyli DT White w ćwierćfinale PPC, fani mogą mieć powody do niepokoju. Dla TSM-u natomiast może być to okazja do udowodnienia, że tamta porażka była tylko wypadkiem przy pracy. Bardzo kosztownym wypadkiem, warto dodać.

Wtorek, 20 marca 2018
19:00 Szata Maga vs ProXima Gaming Bo3
21:00 Team Same Mordeczki vs Delusion Team Black Bo3

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski w League of Legends będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Pełny harmonogram, tabelę rozgrywek oraz inne warte uwagi informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

aAa dzisiejszym rywalem Kinguin w ESEA MDL

Team Kinguin nie zwalnia tempa i dziś rozegra kolejne spotkanie w ramach 27. sezonu ESEA Mountain Dew League. Tym razem rywalami polskiej formacji będ...