fot. ESL/Helena Kristiansson

aAa dzisiejszym rywalem Kinguin w ESEA MDL

Team Kinguin nie zwalnia tempa i dziś rozegra kolejne spotkanie w ramach 27. sezonu ESEA Mountain Dew League. Tym razem rywalami polskiej formacji będą podopieczni against All authority, którzy wciąż nie mogą być pewni utrzymania w tej klasie rozgrywkowej.

against All authority vs Team Kinguin
19:00 (BO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Benoît „MetaL” Guelette Mikołaj „mouz” Karolewski
Benjamin „waneG” Taquet Karol „rallen” Rodowicz
Mathieu „ZywOo” Herbaut Wiktor „TaZ” Wojtas
Matthéo „nonick” Canei Jacek „MINISE” Jeziak
Flavien „walla” Lebreton Paweł „reatz” Jańczak

Za aAa dość rozczarowująca kampania, w trakcie której Mathieu „ZywOo” Herbaut i spółka nie potrafili na dobre ustabilizować swojej formy. Efektem tego były skrajne wyniki osiągane przez nadsekwański zespół, który potrafił rozgromić 16:1 fińskie SuperJymy, a wcześniej zdecydowanie przegrać z o wiele niżej notowanym Wind and Rain. Dlatego też francusko-belgijski skład zgromadził dotychczas zaledwie dziewięć punktów i już tylko cud może uchronić go przed spadkiem do ESEA Main. Z kolei Kinguin powoli nadrabia cały czas stracony na przeprowadzenie ostatnich zmian personalnych. W ostatnich kilku dniach Polacy rozegrali wiele spotkań w ESEA MDL i nadal mają matematyczne szanse na grę w play-offach. Jednak aby tego dokonać, ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa musi wystrzegać się takich wpadek, jak ta wczorajsza z Windigo Gaming.

Niemieckojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy against All authority a Teamem Kinguin dostępna będzie na kanale ESL metzger na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czwarty tydzień europejskiej dywizji ESL Pro League Season 7 na start

Po kilku dniach przerwy czekają nas kolejne emocje związane z europejską dywizją ESL Pro League Season 7. Już pierwszego dnia pracowity okres będzie m...