fot. ESL/Adela Sznajder

mousesports z zaproszeniem na IEM Sydney 2018

Od startu Intel Extreme Masters Sydney 2018 dzieli nas jeszcze ponad miesiąc. Mimo to właśnie poznaliśmy czwartą już ekipę, która może być pewna gry na australijskiej imprezie. Bilet na Antypody otrzymało bowiem mousesports.

Popularne Myszy zanotowały bardzo udany początek roku. Już w połowie stycznia Robin „ropz” Kool wraz z kolegami zapewnili mouz pierwszy w historii status legendy na Majorze. Później wpadł także półfinał drugiej edycji Farmskins Championship, zaś zwieńczeniem tego wszystkiego był triumf na StarLadder i-League StarSeries Season 4. Na kijowskiej imprezie podopieczni niemieckiej organizacji pokonali kilka uznanych formacji, takich jak Virtus.pro, SK Gaming czy też Cloud9, zaś w wielkim finale okazali się lepsi od reprezentantów gospodarzy z Natus Vincere.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

FaZe Clan mousesports Renegades SK Gaming

Ostatecznie udział w zawodach Intel Extreme Masters Sydney 2018, które rozegrane zostaną między 1 a 6 maja w Qudos Bank Arena w Sydney, weźmie szesnaście drużyn. Łączna pula nagród osiągnie kwotę 200 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca zgarnie połowę tej sumy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Kolejne mecze ESL MP w LoL-a już dzisiaj! Zagrają między innymi Szata Maga i TSM

Przed nami kolejny dzień zmagań 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wczoraj nie zawiedli faworyci poszczególnych spotkań. Po pierwsz...