Super Game E-Sport
fot. Super Game E-Sport

Zakończono przystanek SUPER GAME e-sport w Turku

Za nami siódma impreza z cyklu organizowanego przez SUPER GAME e-sport. W Turku odbyły się zawody w Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft 2 oraz FIFA 18. W HIRO Quersus Pucharze Polski triumfował GROM Clan, dla którego było to już trzecie zwycięstwo w cyklu. W LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie najlepsza okazała się drużyna reprezentująca Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu.

Trzydniowe zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. Poza dwoma głównymi turniejami w CS:GO organizatorzy przewidzieli także rozgrywki w StarCraft 2, w których najlepszym okazał się Adam „niceq” Ratajczak, a także wygrany przez Mateusza Polipowskiego turniej w FIFA 18. Łącznie w turniejach indywidualnych wzięło udział 237 zawodników. Aktualnie pozycję liderów w klasyfikacji generalnej sezonu 2017/2018 zajmuje GROM Clan, który jako jedyny ma na swoim koncie aż trzy zwycięstwa w ramach HIRO Quersus Pucharu Polski. Uczniowie wieluńskiego Zespołu Szkół nr 3, a także reprezentanci miasta-gospodarza, zapewnili sobie miejsce w nadchodzących finałach sezonu.

Więcej informacji na temat rozgrywek organizowanych przez SUPER GAME e-sport można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów lub na dedykowanym fanpage’u.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Ascent przyjmuje sekcję Rainbow Six: Siege

Zespół Patokalipsa, który obecnie rywalizuje w Rainbow Six: Challenger League, znalazł nową organizację. Od dziś będzie reprezentować barwy Team Ascen...