fot. ESL

Milosz93, Riptorek, damie i mrn zaproszeni do ESL Mistrzostw Polski

Potwierdzono już nazwiska pierwszych czterech uczestników ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. Zaproszenie od organizatorów otrzymali Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Kamil „Riptorek” Soszyński, Damian „damie” Augustyniak oraz Marcin „mrn” Sczes, których doceniono za sukcesy zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie. Dołączy do nich 28 zawodników, którzy najlepiej poradzą sobie w internetowych kwalifikacjach.

Miłosz
milosz93
Bogdanowski
 Kamil
Riptorek
Soszyński
 Damian
damie
Augustyniak
 Marcin
mrn
Sczes

W 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski wystąpi łącznie 32 graczy. Zostaną oni podzieleni na dwie szesnastoosobowe grupy, w których obowiązywać będzie system szwajcarski. Do kolejnej rundy awansuje po ośmiu zawodników, którzy następnie zmierzą się ze sobą w meczach decydujących o wpisanie na listę ćwierćfinalistów.

Kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18 rozpoczną się już w tym tygodniu. Pierwszy z zaplanowanych turniejów odbędzie się w czwartek 22 marca. Szczegóły kwalifikacji dostępne są pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ptakio Galio

Patch 8.6 dziś w nocy zagości na Summoner's Rift

W nocy ze środy na czwartek na europejskich serwerach League of Legends pojawi się najnowszy patch. Aktualizacja oznaczona numerem 8.6 standardowo wpr...