fot. PUBG Corp.

PUBG na urządzenia mobilne jest już dostępny globalnie!

Deweloperzy PlayerUnknown’s Battlegrounds nie ociągają się w kwestii rozwoju swojej sztandarowej produkcji na urządzenia mobilne. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o tym, że PUBG Mobile zostało oficjalnie wypuszczone na rynek Stanów Zjednoczonych, a już dziś producenci gry oznajmili, że mobilna wersja znanego battle royala jest już dostępna na całym świecie.

Jeszcze wczoraj rozgrywką w PlayerUnknown’s Battlegrounds na swoich smartfonach lub tabletach cieszyć mogli się obywatele Stanów Zjednoczonych. Oczywiście na terenie innych państw, w tym Polski, gracze również zdołali zainstalować i wypróbować mobilną wersję PUBG-a. W Europie i innych regionach świata były jednak kraje, na terenie których niestety nie można było przetestować popularnej gry na swoich urządzeniach mobilnych, gdyż przy próbie instalacji gracze otrzymywali zwrotny komunikat mówiący, iż na terenie ich kraju aplikacja jest niedostępna.

Zgodnie z oświadczeniem producenta, od dziś mobilna wersja PlayerUnknown’s Battlegrounds powinna działać na całym świecie. Warto przypomnieć, że PUBG Mobile nie różni się od wersji na PC tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. Gra oparta jest na identycznym silniku, co oficjalna wersja na PC, a w rozgrywce możemy spotkać nawet do 100 graczy. Dodatkowo w PUBG Mobile dodany został głosowy czat, który umożliwi graczom komunikowanie się ze swoimi kompanami. Zalecany sprzęt, który pozwoli na rozkoszowanie się PUBG Mobile w pełnej krasie, to przynajmniej iPhone 6 lub smartfon z Androidem 5.1.1 oraz 2 GB RAM-u.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ponczek: Na V4 nie mamy nic do stracenia

Podczas minionego IEM Expo oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Venatores to od teraz x-kom team. Już w najbliższy piątek zespół ten już pod nową nazwą r...