fot. PUBG Corp.

Event Mode zawitał na serwery testowe PUBG

Kolejne nowości zmierzają na serwery PlayerUnknown’s Battlegrounds. Twórcy gry dodali nowy tryb zwany Event Mode. Jest on już dostępny na serwerach testowych gry.

Tryb ten spodoba się graczom lubiącym różne eksperymenty. Co jakiś czas zasady gry w Event Mode będą się zmieniać za sprawą modyfikacji różnych parametrów. W tym tygodniu dla przykładu będziemy mogli zmierzyć się w maksymalnie ośmioosobowych drużynach, a ilość broni do zdobycia będzie podwojona. Grając w tym trybie nie będziemy mogli wspinać się w rankingu, lecz za udział w nim można otrzymać Battle Points.

Ponieważ Event Mode wciąż jest w fazie testów, na chwilę obecną można grać jedynie w TPP na mapie Erangel w celu zapewnienia optymalnego matchmakingu. Gdy dalsze testy okażą się zbędne, tryb ten zostanie wdrożony na serwery live.

Twórcy PUBG ujawnili rąbka tajemnicy odnośnie kolejnej nowości, jaka zawita na serwery. Będą nią race, o czym świadczy grafika dodana w ogłoszeniu zamieszczonym na Steamie. W tym znajdziecie również więcej informacji dotyczących Event Mode.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder: AGO Esports vs Team Spirit – statystyki graczy

AGO Esports to drugi po MVP PK zespół, który już pierwszego dnia StarLadder ImbaTV Invitational ChongQing 2018 zapewnił sobie awans do półfinału. Pols...