Natus Vincere S1mple
fot. StarLadder

s1mple i flamie dołączą do… graczy SK?!

Wczoraj lider Natus Vincere Danylo „Zeus” Teslenko zapowiedział, że w najbliższym czasie w jego ekipie może dojść do zmian, które „zadziwią wiele osób”. Teraz nieco więcej światła na tę sprawę rzucili dziennikarze serwisu Flickshot, którzy poinformowali, że dwóch graczy wschodnioeuropejskiej formacji miałoby dołączyć do… obecnego składu SK Gaming.

Mowa tutaj o Oleksandrze „s1mple’u” Kostylievie oraz Egorze „flamiem” Vasilyevie. Co ciekawe, rozmowy na temat przenosin wyżej wspomnianej dwójki mają znajdować się już w zaawansowanym stadium. Najbliżej odejścia ma być s1mple, który niemalże osiągnął już pełne porozumienie z nowym pracodawcą. O wiele bardziej skomplikowana jest sytuacja flamiego, którego szanse na transfer wynosić mają obecnie 50 na 50. W wypadku Rosjanina kwestią sporną jest oczywiście kwota odstępnego.

Dwójka zawodników z Europy Wschodniej miałaby zająć w latynoskim dotychczas składzie miejsce Epitacio „TACO” de Melo oraz Ricardo „boltza” Prassa, Gracze ci w ostatnich miesiącach w ogromnym stopniu zawiedli oczekiwania, przyczyniając się do nie najlepszych wyników osiąganych przez SK. Szczególnie widoczne było to w wypadku tego drugiego, który tuż po przejściu z Immortals stał się wiodącą postacią ekipy, ale w tym roku zatracił całą wcześniejszą formę.

Ciekawe robi się także w temacie organizacji, której barwy reprezentować miałaby nowa ekipa. Już od wielu miesięcy spekuluje się, że Gabriel „FalleN” Toledo mieliby zakończyć współpracę z SK Gaming, by przenieść się pod skrzydła Immortals. Niewykluczone jednak, że po przenosinach nowo pozyskany zespół przywdziałby szyld Made in Brazil, który kilka miesięcy temu wszedł w posiadanie należącej do Noaha Whinstona organizacji.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, nowy skład SK Gaming/Immortals/Made in Brazil będzie prezentować się następująco:

  • ⁠Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Marcelo „coldzera” David
  • Oleksandr „s1mple” Kostyliev
  • Egor „flamie” Vasilyev
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

V4 Future Sports Festival CS:GO – najważniejsze informacje

Nieczęsto zdarza się, by polscy kibice mieli okazję zobaczyć na międzynarodowym lanie aż dwie rodzime ekipy. Tak jednak stanie się już jutro w Budapes...