Av3k jednym z uczestników drugiej edycji Quake Champions MediaMarkt Tournament

Ostatniego dnia marca odbędzie się druga edycja zawodów Quake Champions MediaMarkt Tournament. Udział w zawodach weźmie w sumie szesnastu zawodników, wśród których znajdzie się także Maciej „Av3k” Krzykowski z Virtus.pro.

Polak to zresztą nie jedyny znany zawodnik, który pojawi się na imprezie. Swoich sił spróbują również m.in. kolega Krzykowskiego z VP, Alexei „cYpheR” Yanushevsky, czy też lider prowadzonego przez Plus Forward rankingu, Alexander „baSe” Rybin. Co ciekawe, tym razem toczona z drabince podwójnej eliminacji rywalizacja toczona będzie równocześnie w aż dwóch miastach – w Moskwie oraz Petersburgu.

Swój udział w turnieju potwierdzili chociażby:

agent Av3k baSe
cYpheR inz Nitrino

Łączna pula nagród drugiej edycji Quake Champions MediaMarkt Tournament wyniesie 300 tysięcy rubli, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie połowę tej sumy. Przypomnijmy, że przed rokiem po końcowy triumf sięgnął Anton „Cooller” Singov z Natus Vincere.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec eliminacji do DH Masters w Marsylii. Debiutant w gronie uczestników

Minionej nocy zakończyły się ostatnie już zamknięte eliminacje do DreamHack Masters Marseille 2018. Tym samym poznaliśmy komplet uczestników kwietniow...