Slot w FIFA Global Series Playoffs do zdobycia w ESL Mistrzostwach Polski

Trwają kwalifikacje do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. W tegorocznej odsłonie najbardziej prestiżowych rozgrywek w kraju do zdobycia będzie nie tylko 40 000 złotych, ale także jedno miejsce w nadchodzących mistrzostwach FIFA Global Series Playoffs. O nagrodę główną mierzy się ośmiu najlepszych zawodników sezonu, którzy po zakończonej fazie online wystąpią w fazie finałowej w katowickiej ESL Arenie.

Międzynarodowa impreza FIFA Global Series Playoffs będzie furtką do udziału w FIFA eWorld Cup, czyli w oficjalnych mistrzostwach świata w FIFA 18. W czerwcowych mistrzostwach na pewno zagra przynajmniej jeden Polak, a będzie nim zwycięzca ESL Mistrzostw Polski na platformie PlayStation 4.

W nadchodzącej fazie grupowej ESL MP w FIFA 18 zagrają czterej zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, czyli Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Kamil „Riptorek” Soszyński, Damian „damie” Augustyniak i Marcin „mrn” Sczes, a także zwycięzcy kwalifikacji online. Triumfowali w nich m.in. natsu, LisekHD czy Lukster. Etap grupowy wystartuje już 27 kwietnia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Copenhagen Games: x-kom i Sprout awansują do play-offów kwalifikacji

Zarówno x-kom team, jak i ekipa Pawła „innocenta” Mocka bez większych problemów rozprawiły się ze swoimi grupowymi rywalami i na kolejnych przeciwnikó...