fot. Izako Boars

Izako Boars otwiera dywizję… Zula

Izako Boars rozszerza swoją działalność o kolejną esportową dywizję. I nie, nie jest to żart, bo 1 kwietnia był już kilka dni temu – dowodzona przez Piotra „izaka” Skowyrskiego organizacja zdecydowała się bowiem zakontraktować polski skład Zula.

Czym jest Zula? To darmowa pierwszoosobowa strzelanka wyprodukowana przez studio MadByte Games, która na rynku pojawiła się latem 2016. I chociaż w naszym rejonie świata nie cieszy się ona zbyt dużą popularnością, to regularnie rozgrywane są liczne turnieje w różnych formatach, których organizowaniem zajmuje się m.in. ESL.

Pozyskani przez Izako Boars zawodnicy do niedawna znani byli jeszcze jako NETopery. To właśnie pod tą nazwą zapewnili sobie udział w oficjalnych Mistrzostwach Świata Zula. Jednakże na samej imprezie, która odbędzie się już 6 i 7 kwietnia w Stambule wystąpią pod banderą Izako Boars. Nad Bosforem do wygrania będzie w sumie aż 100 tysięcy dolarów.

Skład prowadzonej przez Izako Boars dywizji Zula prezentuje się następująco:

  • Tomasz „ERMAC” Kapituła
  • Maciej „Doxiu” Głuc
  • Bartosz „barteklewl” Lewandowski
  • Przemysław „Miketsh” Ignaczak
  • Damian „Incredible” Dyl
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalne: ENCE ogłasza pełny skład dywizji CS:GO

ENCE eSports wreszcie odkryło wszystkie karty – fińska organizacja ogłosiła właśnie pełny skład sygnowanej przez siebie drużyny Counter-Strike: Global...