fot. ESL

Oficjalnie: reltuC dołącza do Splyce

Już od połowy marca wszystko wskazywało na to, że Stephen „reltuC” Cutler będzie kontynuować swoją karierę w Splyce. To właśnie wtedy plotkować na ten temat zaczęło kilka wiarygodnych źródeł, a sam gracz kilkukrotnie wspomógł zespół w roli zmiennika. Nic zatem dziwnego, że minionej nocy oficjalnie ogłoszono, iż dołącza on do drużyny już jako jej pełnoprawny członek.

29-latek najbardziej znany jest z okresu swojej gry w Counter Logic Gaming, którą to organizację reprezentował przez blisko trzy lata. W tym okresie Cutler miał okazję wystąpić m.in. na pięciu majorach, jednak w listopadzie ubiegłego roku wylądował na bezrobociu, gdyż włodarze CLG postanowili pożegnać swoje męskie ekipy CS:GO. Już w lutym doświadczony zawodnik znalazł jednak bezpieczną przystań w postaci RONIN Esports, gdzie udało mu się dotrzeć do play-offów 27. sezonu ESEA Mountain Dew League.

Niemniej już od kilku tygodni reltuCa mogliśmy oglądać podczas spotkań Splyce. Blisko trzydziestoletni gracz jako stand-in zajmował miejsce, które nieco wcześniej zwolnił Daniel „roca” Gustaferri. Już wtedy zanosiło się, że współpraca ta może mieć inny niż tylko tymczasowy charakter i to mimo faktu, że wraz z Amerykaninem zespół nie odnosił spektakularnych wyników i w tabeli ESL Pro League nadal znajduje się na trzecim od końca miejscu.

W tej sytuacji skład Splyce prezentuje się następująco:

  • Taylor „Drone” Johnson
  • Kory „SEMPHIS” Friesen
  • David „DAVEY” Stafford
  • Zack „XotiC” Elshani
  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom kontra ex-Delusion na start dzisiejszych zmagań w ESL MP

Wczoraj komplet punktów w ESL Mistrzostwach Polski w CS:GO zgarnęli zawodnicy AGO Esports oraz Teamu Kinguin, a kto dziś powiększy swój dorobek? Sobot...