Gaming Room

Lenovo i x-kom przeprojektują pokój jednego szczęśliwego gracza

Lenovo we współpracy z x-kom ogłosił start nowej akcji. Na wzór amerykańskiego programu telewizyjnego Extreme Makeover: Home Edition przeprojektowany zostanie pokój jednego użytkownika, który wygra w nadchodzącym konkursie. Wartość nagrody w ramach akcji Gaming Room wyniesie 50 000 złotych, a za metamorfozę pokoju odpowiadać będzie Kinga Kujawska oraz Piotr „Ziemniak” Latała.

Organizatorzy będą czekać na zgłoszenia od 4 do 18 kwietnia 2018 roku. Uczestnicy konkursu będą musieli przygotować krótki filmik mający przekonać jurorów, że to właśnie ich pokój najbardziej zasługuje na metamorfozę. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie akcji. Sędziowie następnie najlepszą prezentację, która zostanie nagrodzona. Spośród dwóch projektów autorstwa Kingi Kujawskiej i Ziemniaka internauci w głosowaniu wybiorą jeden, który zostanie zrealizowany. Przerabianie pokoju potrwa około dwa tygodnie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT zorganizuje turniej charytatywny dla pracowników polskich organizacji

Latem ubiegłego roku przy okazji GOOD GAME w Nadarzynie mogliśmy oglądać zawody PACTit CHALLENGE. Na zorganizowanej przez PACT imprezie wystąpiły wówc...