fot. Blizzard

Polacy także otrzymają żetony za oglądanie Overwatch League

Dotychczas polscy fani Overwatcha mogli mieć dwa zarzuty w stosunku do Overwatch League – niedostosowane do Europy godziny rozgrywania kolejnych spotkań oraz brak możliwości otrzymania żetonów za oglądanie spotkań. Teraz jednak przynajmniej w tej drugiej kwestii doszło do przełomu.

Blizzard zaktualizował bowiem listę krajów, w których funkcja otrzymywania specjalnej waluty za bycie widzem OWL na Twitchu także działa. W gronie tym znalazła się również Polska, co oznacza, że teraz i my będziemy mogli kupować za zdobyte tokeny skórki i inne elementy graficzne związanie bezpośrednio z drużynami biorącymi udział w Overwatch League. Żeby jednak nie było tak kolorowo – każdy skin trochę kosztuje, zaś za obejrzenie jednej mapy otrzymamy jeden żeton.

A jak w ogóle korzystać z tej możliwości? Po zalogowaniu na konto Twitch należy wejść w ustawienia, a następnie otworzyć zakładkę „połączenia”. Tam podłączamy się pod nasz profil na Battle.necie i gotowe! Do końca obecnego sezonu OWL pozostało jeszcze wiele spotkań, także nie ma się co obawiać – okazji, by uzbierać walutę na swoją wymarzoną skórkę nie zabraknie.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patitek o banie: x-kom prowadzi rozmowy z przedstawicielami Valve

Przez wielu uznawany za jeden z największych młodych talentów na polskiej scenie Counter-Strike'a. Dużo częściej jest jednak kojarzony z tego, że w pr...