fot. Blizzard

Wystartowało wydarzenie Overwatch: Odwet!

O 20:00 wystartowało prawdopodobnie najbardziej oczekiwane w tym roku wydarzenie sezonowe w Overwatch. Mowa tutaj oczywiście o Retribution, które w Polsce przemianowane zostało na Odwet, a które jest kontynuacją ubiegłorocznej insurekcji.

Zawarta w evencie historia dotyczy tym razem Blackwatch, czyli tajnej sekcji Overwatcha, która wysyłana była do zadań wymagających działań ponad prawem. Złożony z czterech żołnierzy – Moiry, McCreego, Reyesa (Żniwiarza) oraz Genjiego – na osiem lat przed właściwymi wydarzeniami z gry oddział trafia do Wenecji, by tam przechwycić wysokiego rangą członka terrorystycznej organizacji Szpon. Misję zaprojektowaną w trybie PvE rozgrywać można na czterech różnych poziomach trudności.

Ponadto, jak przy okazji każdego wydarzenia, otrzymaliśmy ponad 60 nowych elementów graficznych, takich jak skórki, prezentacje zagrań, emotki itd. Wiele skinów nawiązuje bezpośrednio do tematyki Blackwatch, ale nie tylko – Mei dostała np. skórkę, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy w filmie animowanym Pobudka. Oczywiście do zdobycia będzie także zawartość, która została przygotowana w roku ubiegłym przy okazji Insurekcji.

Overwatch: Odwet potrwa niemalże trzy tygodnie i zakończy się 30 kwietnia. Po tym dniu zdobycie specjalnych elementów będzie już niemożliwe, zaś do gry powrócą zwyczajowe lootboxy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

YeaH! zamyka grono uczestników ESEA Season 27 Global Challenge

Znamy już wszystkie drużyny, które w drugim tygodniu maja powalczą o triumf w ESEA Season 27 Global Challenge. Jako ostatnia do grona uczestników dołą...