Regulacje prawne esportu tematem konferencji naukowej Prawo. Sport. Finanse. 2018

12-13 kwietnia odbędzie się konferencja naukowa „Prawo. Sport. Finanse. 2018” organizowana przez Koło Naukowe Prawa Sportowego Ius et Sport. Na terenie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego poruszana będzie m.in. kwestia regulacji prawnych esportu. Temat ten zostanie podjęty w czwartek o godzinie 14:15. W panelu wezmą udział m.in. Adrian Kostrzębski reprezentujący ESL Polska, Jakub Szumielewicz z AGO Esports, czy Jakub Paluch – prezes zarządu ELIGA.

Konferencja organizowana przez Ius et Sport odbędzie się już po raz piąty. Tegoroczna edycja wyjdzie poza granice klasycznych dyscyplin i poruszy także tematykę dynamicznie rozwijających się sportów elektronicznych, które w świetle nowelizacji ustawy o sporcie z 2017 roku może być uznawany za sport. Wstęp na konferencję jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Prawo. Sport. Finanse. 2018 odbędzie się 12-13 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4 w sali A2. Dodatkowe informacje o tym wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

strenx rozstaje się z Alliance

Dobiegła końca trwająca dziewięć miesięcy przygoda Kevina "strenxa" Baezy z Alliance. Francuski zawodnik ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościo...