Przed nami ostatnia runda T-Mobile Ligi Akademickiej w LoL-a

Dziś o godzinie 18:00 wystartuje ostatnia kolejka fazy grupowej T-Mobile Ligi Akademickiej w League of Legends. W sumie w czwartek i piątek dojdzie do czterech pojedynków.

Na czwartkowy wieczór zaplanowano pojedynki Morsów z Kwantowym Potencjałem oraz Golemów z Finansistami. O ile drużyny tworzące pierwszą parę nie mają już szans na awans, to te z drugiej są w zupełnie innej sytuacji. Zarówno przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, jak i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadal mają szanse na awans, a ich bezpośredni pojedynek zadecyduje o tym, kto uzyska awans z drugiej lokaty.

W piątek będziemy świadkami pojedynków drużyn, które mają już zapewniony awans do play-offów z drużynami, które szans na dostanie się do kolejnego etapu w ogóle nie mają. W grupie C spotkają się Lwy i Żniwiarze, zaś w zbiorze D dojdzie do pojedynku Smoków i Informatyków. To przedstawicieli dwóch Politechnik – gdańskiej i białostockiej – na pewno zobaczymy w fazie pucharowej TMLA.

6. kolejka
12.04 Morsy vs Kwantowy Potencjał BO3
12.04 Golemy vs Finansiści BO3
13.04 Lwy vs Żniwiarze BO3
13.04 Smoki vs Informatycy BO3

Zmagania w ramach T-Mobile Ligi Akademickiej możecie oglądać na Twitchu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izak wygrywa Wielką Bitwę Streamerów. "Całkowita oglądalność wyniosła 1 mln osób"

Za nami pierwsza edycja Wielkiej Bitwy Streamerów w Fortnite. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr "Izak" Skowyrski, a całe wydarzenie cieszyło s...