fot. EA Sports

Start FUT Champions Manchester już jutro! Trzech Polaków w grze

Już jutro rozpoczyna się drugi turniej FUT Champions. Tym razem odbędzie się on w Manchesterze, a w jego trakcie zobaczymy zmagania aż trzech Polaków. Stawką zawodów będą kolejne miejsce w play-offach Global Series.

Dopiero co zakończyły się zmagania podczas V4 Future Sports Festival w Budapeszcie, a już czekają nas kolejne spotkania w ramach Global Series. Po dość przeciętnych zawodach w Barcelonie przyszedł czas, aby ponownie powalczyć o wysokie lokaty z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Szansę na poprawienie swoich wyników otrzymali Gracjan „elpolako” Gołębiewski oraz Damian „damie” Augustyniak. Obaj zawodnicy podczas pierwszego turnieju nie byli w stanie awansować do play-offów, choć byli dość blisko. Rzutem na taśmę na lot do Manchesteru załapał się trzeci reprezentant naszego kraju, Kamil „Riptorek” Soszyński. Pomimo tego, że znalazł się on na liście rezerwowej, to ostatecznie udało mu się uzupełnić stawkę uczestników i powalczy o nagrodę za pierwsze miejsce.

Wśród uczestników znaleść możemy m.in. triumfatora z Barcelony, Donnovana „Tekkza” Hunta, jednego z najbardziej utytułowanych graczy FIFA, Spencera „Gorillę” Ealinga czy szukającego formy Augusta „Agge” Rosenmeiera.  Zawody rozpoczną się już jutro, 13 kwietnia, i potrwają do końca weekendu. Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale na platformie Twitch.tv.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami ostatnia runda T-Mobile Ligi Akademickiej w LoL-a

Dziś o godzinie 18:00 wystartuje ostatnia kolejka fazy grupowej T-Mobile Ligi Akademickiej w League of Legends. W sumie w czwartek i piątek dojdzie do...