fot. DreamHack/Adela Sznajder

Startują zamknięte europejskie kwalifikacje do ESL One Belo Horizonte

W połowie czerwca czołowe drużyny sceny Counter-Strike: Global Offensive udadzą się do Brazylii, by tam rywalizować o nagrody z puli 200 000 dolarów podczas ESL One Belo Horizonte 2018. Jednak zanim rozpoczną się te zawody, musimy poznać wszystkich uczestników. W tym pomogą nam między innymi europejskie kwalifikacje, których zamknięta część rozpocznie się już o 12:00.

Do walki w zamkniętym europejskim turnieju kwalifikacyjnym stanie osiem zespołów. BIG, Team EnVyUs, Gambit Esports, North, Quantum Bellator Fire i North otrzymały bezpośrednie zaproszenia, natomiast ALTERNATE aTTaX i Team Spirit wywalczyły awans poprzez otwartą część eliminacji. Rywalizacja o dwa miejsca na ESL One Belo Horizonte toczona będzie w drabince podwójnej eliminacji, a wszystkie spotkania rozegrane zostaną w trybie best of three.

Zamknięte europejskie kwalifikacje do zawodów w Brazylii podzielone zostaną na dwa dni. Dziś odbędą się ćwierćfinały i półfinały drabinki wygranych oraz mecze pierwszej rundy drabinki przegranych, a jutro wszystkie pozostałe spotkania.

Pary pierwszej rundy WB przedstawiają się następująco:

12:00 North vs Team Spirit BO3
12:00 Team EnVyUs vs Space Soldiers BO3
12:00 Quantum Bellator Fire vs BIG BO3
12:00 ALTERNATE aTTaX vs Gambit Esports BO3

ESL One Belo Horizonte 2018 odbędzie się 13-17 czerwca. W zawodach weźmie udział osiem zespołów, a w puli nagród znajdzie się 200 000 dolarów.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne trzy europejskie drużyny awansują na finały EPL Season 7

Faza zasadnicza 7. sezonu ESL Pro League zmierza ku końcowi, a to oznacza, że sukcesywnie poznajemy kolejnych uczestników światowych finałów tych rozg...