Delord

Ad Hoc Gaming pokonane! iHG z pierwszym zwycięstwem w EU Masters

Pierwszy mecz Illuminar Gaming w European Masters zakończony. Rywalem zespołu Marcina „IceBeasto” Lebudy był Ad Hoc Gaming, czyli formacja znana wcześniej jako Mysterious Monkeys. Po 40-minutowej batalii iHG zadało decydujący cios i po pierwszym dniu zmagań zajmują fotel lidera grupy A ex aequo z GamersOrigin.

Illuminar Gaming 1:0
Ad Hoc Gaming

Do 19. minuty czasu stan złota utrzymywał się na bardzo zbliżonym poziomie, a obydwie formacje zabiły po jednym smoku. Na kontach zabójstw oraz wież widniały jednak same zera. Wówczas świetna rotacja Woolite’a i delorda na górną linię zapewniła iHG pierwszą budowlę, a w międzyczasie Kikis i Sebekx zajęli się Rift Heraldem. Niespełna półtorej minuty później oglądaliśmy pierwszą walkę, z której zwycięsko wyszli nasi rodacy. Wkrótce po tym kolejny podopieczni Veggiego wygrali kolejny teamfight i powiększyli swoją przewagę nad Ad Hoc.

Po nieco pasywniejszym okresie w 29. minucie na konto Illuminar Gaming powędrowały dwie kolejne wieże i Smok Ognia. Choć z czasem coraz częściej we znaki dawała się Kai’Sa Carzzy’ego, polski skład w 37. minucie zdobył Barona. Ze wzmocnieniem fioletowej bestii padły wszystkie wieże przy inhibitorach AHG. W 40. minucie reprezentanci Niemiec zostali dosłownie zmiażdżeni w walce i iHG mogło w spokoju zająć się Nexusem swoich rywali.

To jeszcze nie koniec emocji związanych z European Masters. W ostatnim zaplanowanym na dziś spotkaniu zmierzą się Team Atlantis oraz Wind And Rain. Ten mecz, podobnie jak wszystkie poprzednie, będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Pełny harmonogram i inne informacje dotyczące EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
European Masters

Selfmade z pierwszą wygraną w EU Masters. MAD Lions ponownie lepsze od MRS

Movistar Riders nie wykorzystało okazji do rewanżu za porażkę w finale SuperLigi Orange. W pierwszym meczu European Masters zespół Flaxxisha podjął MA...