FORG1VEN
fot. Riot Games

Pierwszy dzień European Masters udany dla Polaków. Kolejne mecze już dziś

Wczoraj zostały rozegrane pierwsze mecze turnieju głównego European Masters. Spośród czterech drużyn z polskimi akcentami trzy odniosły zwycięstwo. Pierwsze wygrane na swoich kontach zapisały prowadzone przez Adriana „Hatchý’ego” Widerę Millenium, mistrzowie Hiszpanii, MAD Lions z Oskarem „Selfmadem” Boderkiem w składzie oraz mistrzowie 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski – Illuminar Gaming. Mniej szczęścia miał zespół Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego, Penguins. Hiszpańskie Pingwiny musiały uznać wyższość GamersOrigin w meczu inaugurującym zmagania głównego turnieju.

Wyniki pierwszego dnia European Masters:

Sobota, 14 kwietnia 2018
18:00 GamersOrigin 1:0 Penguins Bo1
19:00 Misfits Academy 0:1 Millenium Bo1
20:00 EURONICS Gaming 0:1 KlikTech Bo1
21:00 MAD Lions 1:0 Movistar Riders Bo1
22:00 Illuminar Gaming 1:0 Ad Hoc Gaming Bo1
23:00 Team Atlantis 1:0 Wind And Rain Bo1

EU Masters nie zwalnia tempa. Już dzisiaj kolejnych sześć spotkań, a w dwóch z nich zobaczymy w akcji naszych rodaków. Na początek MAD Lions Selfmade’a postara się o przedłużenie swojej serii zwycięstw. Rywalem zespołu polskiego junglera będzie SPGeSports. Około 21:00 w szranki staną liderzy grupy A – GamersOrigin oraz Illuminar Gaming. Zdaniem wielu to spotkanie będzie kluczowe w walce o pierwsze miejsce zestawienia. Jeśli najczęściej zadawanym przez was pytaniem w ostatnim czasie było „when does Origen play?”, wreszcie będziecie mieli okazję zobaczyć swoich ulubieńców w akcji. Zespół Konstantina „FORGIVENa” Tzortziou w swoim pierwszym meczu EU Masters podejmie KlikTech.

Tak prezentuje się pełny harmonogram dzisiejszego dnia zmagań:

Niedziela, 15 kwietnia 2018
18:00 MAD Lions vs SPGeSports Bo1
19:00 EURONICS Gaming vs exceL eSports Bo1
20:00 Movistar Riders vs Ninjas in Pyjamas Bo1
21:00 GamersOrigin vs Illuminar Gaming Bo1
22:00 KlikTech vs Origen Bo1
23:00 Misfits Academy vs Team Atlantis Bo1

Wszystkie mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja z dzisiejszych spotkań rozpocznie się o godzinie 18:00. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GrayHound Erkast MDL

IEM Sydney: Pozostał już tylko jeden slot. Chiefs i Grayhound zagrają w Australii

Intel Extreme Masters Sydney 2018 startuje już za siedemnaście dni, tymczasem znamy już piętnaście zespołów, które w tym turnieju wezmą udział. Dzisia...