Rallen Kinguin
fot. ESL/Beth Saravo

Kinguin i x-kom zainaugurują piąty tydzień ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Po kilku dniach przerwy powraca 16. sezon ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Na inaugurację piątego tygodnia zmagań zobaczymy pojedynek Teamu Kinguin z x-kom teamem. Obie formacje znajdują się obecnie w czubie tabeli i walczyć będą o umocnienie swoich pozycji na podium.

x-kom team vs Team Kinguin
21:00 (2xBO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Karol „tecek” Kapczyński Mikołaj „mouz” Karolewski
Michał „SOON” Wójcicki Karol „rallen” Rodowicz
Krzysiek „Goofy” Gorski Wiktor „TaZ” Wojtas
Patryk „ponczek” Wites Jacek „MINISE” Jeziak
Patryk „Patitek” Fabrowski Paweł „reatz” Jańczak

Jak dotychczas nowy skład Kinguin w sygnowanych przez ESL Mistrzostwach Polski radzi sobie wyśmienicie. Ekipa dowodzona przez Wiktora „TaZa” Wojtasa nie doznała jeszcze goryczy porażki i z kompletem zwycięstw przewodzi tabeli wespół z AGO Esports. Trzeba jednak przyznać, że dotychczas TK nie musiało mierzyć się z żadnym z faworytów trwającej własnie edycji rozgrywek i dopiero mecz z x-kom teamem, który niewątpliwie ma wielkie ambicje, może wyjaśnić nam nieco więcej w kontekście obecnej formy podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego.

Niemniej nie da się nie zauważyć, że ich dzisiejszy rywal ma ostatnio spore problemy ze stabilnością swojego składu. Kilka tygodni temu na rezerwie wylądował bowiem Krzysztof „stark” Lewandrowski, którego miejsce zajął Patryk „Patitek” Fabrowski. Jednakże ten ostatni nie jest uprawniony do gry w Polskiej Lidze Esportowej, dlatego też jego miejsce zajmuje wypożyczony z Illuminar Gaming Tomek „exhie” Tuszko. A w międzyczasie z powodu innych problemów na serwerze pojawiał się nawet trener drużyny, Adrian „IMD” Pieper. Jak widać, przez x-kom przewija się wiele nazwisk, co raczej nie wpływa zbyt korzystnie na formę całego zespołu.

Spotkanie pomiędzy x-kom teamem z Teamem Kinguin wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl. Po więcej informacji na temat 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GODSENT Freddie

GODSENT i Eclipse kolejnymi zaproszonymi na Qi Invitational

Wczoraj AGO Esports i TyLoo, dziś GODSENT i Eclipse – organizatorzy Qi Invitational nie ustają w rozsyłaniu zaproszeń na sygnowaną przez siebie imprez...