GODSENT Freddie
fot. StarLadder

GODSENT i Eclipse kolejnymi zaproszonymi na Qi Invitational

Wczoraj AGO Esports i TyLoo, dziś GODSENT i Eclipse – organizatorzy Qi Invitational nie ustają w rozsyłaniu zaproszeń na sygnowaną przez siebie imprezę. Ich wybór ponownie padł na jeden zespół z Europy oraz jeden z Azji.

GODSENT mogliśmy w tym roku oglądać już podczas trzech lanów. Najlepiej skandynawska formacja poradziła sobie podczas rozgrywanego w Mińsku Play2Live Cryptomasters, gdzie dotarła aż do półfinału. Później tego rezultatu nie udało się już powtórzyć ani na światowych finałach WESG 2017, ani też przy przy okazji Bets.net Masters.

O wiele większą zagadką wydaje się być Eclipse. Drużyna z Chin dotychczas rywalizowała z reguły tylko na swoim rodzimym podwórku, co nie oznacza jednak, że nie zanotowała już pewnych międzynarodowych epizodów. W ubiegłym roku zespół ten wystąpił na IeSF World Championship 2017 oraz FCDB Cup 2017, ale bez większych sukcesów. Najbardziej znaną postacią orientalnej ekipy jest Enkhtaivan „Machinegun” Lkhagva, były gracz The MongolZ i Splyce.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

5POWER Gaming AGO Esports BIG
Eclipse GODSENT TyLoo

Qi Invitational rozegrane zostanie między 24 a 26 kwietnia w Belgradzie. Łączna pula nagród turnieju osiągnie kwotę 75 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie 45 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FORG1VEN

Pierwszy dzień European Masters udany dla Polaków. Kolejne mecze już dziś

Wczoraj zostały rozegrane pierwsze mecze turnieju głównego European Masters. Spośród czterech drużyn z polskimi akcentami trzy odniosły zwycięstwo. Pi...