MAD Lions

MAD Lions z pewnym miejscem w play-offach European Masters

Kolejna wygrana zespołu Oskara „Selfmade” Boderka w European Masters. MAD Lions tym razem rozprawiło się z SPGeSports w niespełna pół godziny gry. Tym samym zapewnili sobie miejsce w play-offach rozgrywek, lecz wciąż mają szansę na pierwsze miejsce, gwarantujące bezpośredni awans do ćwierćfinału.

SPGeSports 0:1
MAD Lions

Gank Selfmade’a już w czwartej minucie zapewnił pierwszą krew Werlybowi. Choć chwilę później nasz rodak poległ, przewaga była po stronie jego zespołu. Również na pozostałych liniach zawodnicy MAD Lions radzili sobie całkiem dobrze, dzięki czemu deficyt w złocie nieustannie się pogłębiał. W 19. minucie „Lwy” zdobyły pierwszą wieżę, a z pomocą pokonanego wkrótce po tym Rift Heralda padła również druga budowla SPGeSports. Sześć minut później po wykluczeniu czterech rywali zespół Selfmade’a mógł spokojnie skoncentrować się na Nashorze, umacniając się na prowadzeniu. Chwilę później po otwarciu drogi do bazy SPG na wszystkich trzech liniach podopieczni Araneae ruszyli na Nexus i sięgnęli po drugie zwycięstwo w EU Masters.

Za kilka minut czeka nas starcie EURONICS Gaming z Ad Hoc Gaming. Około 21:00 natomiast w akcji zobaczymy Illuminar Gaming, które powalczy o pierwsze miejsce w grupie A z GamersOrigin. Dzisiejsze mecze European Masters możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Furlan AGO Esports

AGO rozpoczyna eliminacje do DreamHack Open Austin 2018 od zwycięstwa

AGO Esports postawiło pierwszy krok na drodze do awansu na DreamHack Open Austin 2018. W inauguracyjnym spotkaniu zamkniętych eliminacji Polacy poradz...