fot. Team Kinguin

AGO i Kinguin zaproszone na zamknięte eliminacje do SL i-League StarSeries S5

Do startu piątego sezonu StarLadder i-League StarSeries pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale my znamy już część uczestników zamkniętych eliminacji. Decyzją organizatorów start w tym etapie zagwarantowany mają m.in. dwie polskie formacje – AGO Esports oraz Team Kinguin.

Rodzime ekipy znalazły się wśród dwudziestu czterech drużyn, które zostały zaproszone do udziału w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym. Ten przeprowadzony zostanie dla czterech regionów, a ostatecznie awans na rozgrywane w Kijowie zawody uzyska sześć zespołów – po dwa z Europy i Azji oraz po jednym z Ameryki Północnej i Wspólnoty Niepodległych Państw. Co ciekawe, na ogłoszonej liście nie znalazło się Virtus.pro, co może oznaczać, że Filip „NEO” Kubski i spółka będą jedną z formacji, która otrzyma zaproszenie od razu na zawody główne lub też w ogóle ich w Kijowie zabraknie.

Pełna lista zaproszonych prezentuje się następująco:

Europa WNP Ameryka Północna
AGO Esports Elements Pro Gaming compLexity Gaming
eXtatus FlipSid3 Tactics Team Dignitas
Fragsters forZe eUnited
GODSENT GoodJob Ghost Gaming
Team Kinguin HOLLYWOOD Team One
Red Reserve pro100 Rogue
Sprout Esports Space Jam Splyce
Windigo Gaming Vega Squadron Swole Patrol

StarLadder i-League StarSeries Season 5 odbędzie się między 28 maja a 3 czerwca w kijowskim Pałacu „Ukraina”. W sumie na imprezie zobaczymy szesnaście ekip, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

0:2 z GODSENT. AGO nie zagra na DH Open Austin

DreamHack Open Austin 2018 nie dla AGO Esports! Polska formacja w drugiej rundzie zamkniętych europejskich kwalifikacji musiała uznać wyższość GODSENT...