fot. Daniel Ranki (https://twitter.com/daniranki)

ESL MP: Team Kinguin gubi punkty w meczu z x-kom

Faworytem dzisiejszego pojedynku w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski był Team Kinguin, ale ostatecznie Pingwiny zdołały wygrać tylko jedną z dwóch map. x-kom team uległ na Trainie, by następnie zwyciężyć na Mirage’u i przerwać zwycięską passę Kinguin.

Train, którego wybrał x-kom team, to totalna dominacja… Teamu Kinguin! Karol „tecek” Kapczyński i jego kompani od początku wyraźnie odstawali od swoich przeciwników. Gra Pingwinów w CT wyglądała bardzo przekonująco i pewnie, więc nietrudno się dziwić, że TK prowadziło na półmetku aż 12:3. Po zmianie stron x-kom próbował jeszcze odrobić straty, ale Kinguin bardzo szybko wykończyło oponenta.

Można było się spodziewać, że skoro podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego wygrali tak wysoko na wybranej przez rywala mapie, to na Mirage’u poradzą sobie przynajmniej tak samo dobrze. Od początku działo się jednak zupełnie inaczej. Sytuację w pierwszych rundach kontrolowali gracze x-komu, jednak oddali Kinguin inicjatywę jeszcze przed zmianą stron i po piętnastu rundach przegrywali 7:8. Patryk „patitek” Fabrowski i jego koledzy równie dobrze weszli w drugą połówkę, ale Pingwiny nie zamierzały przedwcześnie składać broni. Próby odrobienia strat podejmowane przez zespół Mikołaja „mouza” Karolewskiego spełzły jednak na niczym, bo to x-kom team sięgnął po triumf.

Komplet wyników prezentuje się następująco:

15 kwietnia
21:00 x-kom team 4:16 Team Kinguin Train
22:00 Team Kinguin 11:16 x-kom team Mirage

16. sezon ESL Mistrzostw Polski w CS:GO powróci już jutro. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Druga kolejka Edu Esports League za nami

Kolejny tydzień zmagań w Edu Esports League za nami. Tym razem emocje stały na jeszcze wyższym poziomie, gdyż akademickie zespoły chciały udowodnić sw...