fot. DreamHack/Adela Sznajder

STYKO może nie wystąpić na DreamHack Masters Marseille 2018

Już w połowie tego tygodnia w Marsylii wystartuje pierwszy w tym roku przystanek serii DreamHack Masters. Udział w imprezie weźmie m.in. mousesports, chociaż istnieje spore prawdopodobieństwo, że należąca do niemieckiej organizacji drużyna we Francji pojawi się w niepełnym składzie.

Pod znakiem zapytania stoi bowiem wyjazd Martin „STYKO” Styka. Słowacki rifler boryka się obecnie z problemami natury dentystycznej, które mogą wykluczyć jego wylot nad Sekwanę. Co prawda nic nie jest jeszcze pewne, ale sam zawodnik przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że najprawdopodobniej na DreamHacku się nie pojawi.

Dentysta poinformował mnie, że podczas lotu doznam niewyobrażalnego bólu z powodu różnicy ciśnień, do której dojdzie wewnątrz mojego zęba – napisał STYKO. – Czy lekarze nie powinni chociaż trochę cię pocieszyć i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze? Tak czy inaczej, muszę przyznać, że zamierzam zrezygnować z gry na DreamHack Masters i opuścić jutrzejszy lot – dodał.

DreamHack Masters Marseille 2018 rozpocznie się 18 kwietnia. W grupie B, poza mousesports, zobaczymy także Ninjas in Pyjamas, SK Gaming oraz Valiance & Co. Do wygrania we Francji będzie w sumie aż 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Team Kinguin gubi punkty w meczu z x-kom

Faworytem dzisiejszego pojedynku w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski był Team Kinguin, ale ostatecznie Pingwiny zdołały wygrać tylko jedną z dwóch map...