TaZ Team Kinguin
fot. Team Kinguin

AGO i Kinguin zaczynają walkę o 5. sezon SL i-League, dziś także mecz x-komu

Początek nowego tygodnia przynosi nam nie lada emocje związane z występami polskich drużyn na arenie międzynarodowej. Dwie z nich rozpoczną dziś bowiem walkę o awans na finały piątego sezonu StarLadder i-League StarSeries. Coś dla siebie znajdą również fani x-kom teamu.

Truskawką na torcie będą oczywiście dwa mecze eliminacyjne, które rozegrają AGO Esports i Team Kinguin. Oba zespoły otrzymały wczoraj bezpośrednie zaproszenia do europejskich eliminacji, a teraz rozpoczną zmagania w swoich grupach, podejmując odpowiednio eXtatus oraz GODSENT. Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek drogi do Kijowa, bo w fazie play-off do gry wejdą kolejne cztery ekipy, zaś do wywalczenia jest tylko jedno miejsce na samych zawodach.

Kilka godzin wcześniej Kinguin będzie mogło rozgrzać się przed tak wymagającym pojedynkiem. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka już o 13:00 zmierzą się ze szwedzkim Enyoy, zaś stawką tego pojedynku będzie udany start w Fusion.bet Masters. Jeśli zaś chodzi o wspomniany we wstępie x-kom, formacja ta w pierwszej rundzie GOCASE Challenge, którego pula wynosi 10 tysięcy dolarów, stanie naprzeciwko wschodnioeuropejskiego Burning Blades.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

16 kwietnia
13:00 Team Kinguin vs Enyoy BO3 transmisja
16:30 Burning Blades vs x-kom team BO1 transmisja
20:00 AGO Esports vs eXtatus BO3
21:00 GODSENT vs Team Kinguin BO3
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Awans Fragsters i Rogue na DreamHack Open Austin 2018

Minionej nocy końca dobiegły eliminacje do DreamHack Open Austin 2018. Ostatecznie awans na czerwcową imprezę zapewniły sobie Fragsters oraz Rogue, cz...